嗜糖如命(H),红楼梦玉蒲团阳性教

LIETUVOJE PASKELBTAS KARANTINAS!
el: +37061270035 ; info@anthonyrotsa.com ; FaceBook.com 2020 kovo 16-30 dienom dirbsime tik nuotoliniu būdu. T el: +37061270035 ; info@anthonyrotsa.com; FaceBook.com

Atsisiųsti katalogus su kainomis galite čia:


FASADO elementų katalogas MatBud. 1. FASADO elementų katalogas MatBud.
Profiliai su armavimu pagaminti iš didelio tankio polistirolo EPS150-200. Polistirolo pagrindas yra tinkuojamas, armuojamas, formuojamas paviršius. Profiliai gruntuoti ir paruošti montavimui.


FASADO elementai "KOSBUD". 2. FASADO elementai "KOSBUD".
Lauko apdailos profiliai ir elementai su kietu padengimu. Elementai dengiami vokiecių gamybos epoksidinių dervų, kvarcinio smėlio ir stiklo pluošto mišiniu. Pagrindas-polistirolas EPS 150-200. Profiliai paruošti mont uimui.


"Classic line" INTERJERO elementai su kainomis. 3. "Classic line" INTERJERO elementai su kainomis.
Interjero dekoratyvinės detalės "Classic Line" pagamintos iš poliuretano-tankios ir kietos medžiagos. Paviršius gruntuotas, baltos spalvos. Dekoravimo juostų ilgiai-2,44 m. Turime sandėlyje. Kainos nurodytos su P


"Evroplast" INTERJERO DEKORAS>>> 4. "Evroplast" INTERJERO DEKORAS >>>   
"EUROPLAST" KAINYNAS čia >>>
Dekorai iš didelio tankio poliuretano katalogas. Profilių ilgiai po 2,0 metrų. Elementai baltos spalvos, gruntuoti. Dalį elementų turime sandėlyje, kitą dalį prekių atvežame pagal užsakymą.


ITALIŠKŲ GIPSO LIPDINIŲ KATALOGAS>>> 5. ITALIŠKŲ GIPSO LIPDINIŲ KATALOGAS >>>
GIPSO KAINŲ LENTELĖ čia >>>
SPALVOTI GIPSO DIRBINIAI >>>
Siūlome platų gipso gaminių asortimentą, kurio pagalba galima sukurti elegantišką ir estetišką interjerą Lubų karnizai, rozetės, židinių apdaila, kolonos, piliastrai, ir jų elementai -.. Visa tai sukurta rankomis iš natūralių medžiagų Galime pasiūlyti platų asortimentą dažytų gipso profilių, rozečių, bareljefų bei kitų lipdinių. "Jagarovai"-puikia reputacija pasižymintis Italų gamintojas. Užsakymai vykdomi per mėnesį. Pristatome visoje Lietuvoje.


VEIDRODŽIAI, BALDAI, DEKORAS, PAVEIKSLAI, LAIKRODŽIAI *.PDF 6. VEIDRODŽIAI, BALDAI, DEKORAS, PAVEIKSLAI, LAIKRODŽIAI * .PDF
Modernaus ir klasikinio dizaino pakabinami ir pastatomi veidrodžiai, dekoratyviniai, sendinto stiklo veidrodžiai, veidrodinės dekoracijos, veidrodžiai su veidrodiniais ir spalvoto stiklo rėmais. Pakabinami sieniniai laikrodžiai su rėmais iš veidrodžio ir stiklo. Šiuolaikinio dizaino komodos, naktinias, kavos staliukai, konsolės, valgomieji stalai iš nerūdijančio plieno.


VEIDRODŽIŲ su APŠVIETIMU KAINOS*.PDF 7. VEIDRODŽIŲ su APŠVIETIMU KAINOS * .PDF
Vidorodžai su apšvietuimu yra gaminami pagal kliento užsakymą per 4 savaites. Juos galima komplektuoti pagal jūsų pageidavimus.


8. Veidrodinės ir stiklinės plytelės .
Plytelės gaminamos pagal jūsų matmenis. Kainos skaičiuojamos individualiai. Kai kurie variantai yra paskelbti pdf kainyne:

11. "Classic Line" veidrodžiai.


12. Dekoratyviniai LED židiniai su apdaila .